03

Apr

Dwars Door Vlaanderen

Nog
13
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Roeselare
  • Waregem
  • Tielt
  • West-Vlaanderen
  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Podium 2018

  • Belgium
    1. Yves Lampaert
  • Netherlands
    2. Mike Teunissen
  • Belgium
    3. Sep Vanmarcke
  • Norway
    4. Edvald Boasson Hagen
  • Denmark
    5. Mads Pedersen
  • Czech Republic
    6. Zdenek Stybar
  • Belgium
    7. Tiesj Benoot
  • Belgium
    8. Greg Van Avermaet
  • Netherlands
    9. Niki Terpstra

Recordhouders

  • Netherlands
    Niki Terpstra
  • Belgium
    Niko Eeckhout
  • Netherlands
    Tristan Hoffman
  • Belgium
    Yves Lampaert
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams 2019

AG2R La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
CCC TEAM (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
EF Education First (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Lotto Soudal (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Movistar Team (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Sky (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Team Sunweb (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)
Direct Energie (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)

AG2R La Mondiale (WT)

  • BE
    41. Oliver Naesen
  • LT
    42. Gediminas Bagdonas
  • DE
    43. Nico Denz
  • CH
    44. Silvan Dillier
  • FR
    45. Julien Duval
  • FR
    46. Dorian Godon
  • BE
    47. Stijn Vandenbergh

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    121. Laurens De Vreese
  • IT
    122. Davide Ballerini
  • KZ
    123. Zhandos Bizhigitov
  • CO
    124. Hernando Bohorquez Sanchez
  • KZ
    125. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    126. Dmitriy Gruzdev
  • CA
    127. Hugo Houle

Bahrain-Merida (WT)

  • IT
    71. Sonny Colbrelli
  • ES
    72. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    73. Heinrich Haussler
  • SI
    74. Kristjan Koren
  • SI
    75. Matej Mohoric
  • SI
    76. Luka Pibernik
  • SI
    77. Jan Tratnik

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    131. Pascal Ackermann
  • LU
    132. Jean-Pierre Drucker
  • DE
    133. Christoph Pfingsten
  • AT
    134. Lukas Postlberger
  • SK
    135. Juraj Sagan
  • DE
    136. Andreas Schillinger
  • DE
    137. Michael Schwarzmann

CCC TEAM (WT)

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • BE
    1. Yves Lampaert
  • BE
    2. Philippe Gilbert
  • DK
    3. Kasper Asgreen
  • BE
    4. Tim Declercq
  • CO
    5. Alvaro Jose Hodeg Chagui
  • LU
    6. Bob Jungels
  • BE
    7. Iljo Keisse

EF Education First (WT)

  • BE
    51. Sep Vanmarcke
  • IT
    52. Alberto Bettiol
  • DK
    53. Matti Breschel
  • AU
    54. Mitchell Docker
  • NL
    55. Sebastian Langeveld
  • NZ
    56. Thomas Scully
  • NL
    57. Julius van den Berg

Groupama - FDJ (WT)

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    31. Tiesj Benoot
  • GB
    32. Adam Blythe
  • BE
    33. Stan Dewulf
  • BE
    34. Jens Keukeleire
  • BE
    35. Nikolas Maes
  • BE
    36. Lawrence Naesen
  • NL
    37. Brian van Goethem

Mitchelton - Scott (WT)

  • AU
    151. Luke Durbridge
  • IT
    152. Edoardo Affini
  • NZ
    153. Jack Bauer
  • AU
    154. Alexander Edmondson
  • AU
    155. Michael Hepburn
  • DK
    156. Christopher Juul Jensen
  • AU
    157. Callum Scotson

Movistar Team (WT)

  • ES
    11. Alejandro Valverde
  • IT
    12. Daniele Bennati
  • ES
    13. Imanol Erviti Ollo
  • ES
    14. Luis Guillermo Mas Bonet
  • PT
    15. Nelson Oliveira
  • BE
    16. Jurgen Roelandts
  • DE
    17. Jasha Sütterlin

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    81. Edvald Boasson Hagen
  • NO
    82. Rasmus Fossum Tiller
  • DK
    83. Lars Bak Ytting
  • AT
    84. Bernhard Eisel
  • ZA
    85. Reinardt Janse Van Rensburg
  • IT
    86. Giacomo Nizzolo
  • BE
    87. Julien Vermote

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    101. Jens Debusschere
  • BE
    102. Jenthe Biermans
  • AT
    103. Marco Haller
  • CH
    104. Reto Hollenstein
  • RU
    105. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    106. Nils Politt
  • DK
    107. Mads Schmidt Würtz

Team Jumbo - Visma (WT)

Team Sky (WT)

  • GB
    161. Luke Rowe
  • IT
    162. Leonardo Basso
  • GB
    163. Owain Doull
  • NO
    164. Kristoffer Halvorsen
  • GB
    165. Christopher Lawless
  • GB
    166. Ian Stannard
  • GB
    167. Ben Swift

Trek - Segafredo (WT)

  • BE
    61. Jasper Stuyven
  • NL
    62. Koen De Kort
  • NZ
    63. Alex Frame
  • LU
    64. Alex Kirsch
  • IE
    65. Ryan Mullen
  • DK
    66. Mads Pedersen
  • BE
    67. Edward Theuns

Team Sunweb (WT)

  • DK
    171. Søren Kragh Andersen
  • NL
    172. Cees Bol
  • NL
    173. Roy Curvers
  • DE
    174. Max Kanter
  • DK
    175. Asbjorn Kragh Andersen
  • DK
    176. Casper Pedersen
  • DE
    177. Maximilian Richard Walscheid

UAE Team Emirates (WT)

  • NO
    91. Alexander Kristoff
  • CO
    92. Fernando Gaviria Rendon
  • NO
    93. Sven Erik Bystrøm
  • NO
    94. Vegard Stake Laengen
  • IT
    95. Marco Marcato
  • BE
    96. Jasper Philipsen
  • IT
    97. Oliviero Troia

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    201. Frederik Backaert
  • BE
    202. Jerome Baugnies
  • BE
    203. Aimé De Gendt
  • BE
    204. Timothy Dupont
  • IT
    205. Andrea Pasqualon
  • BE
    206. Pieter Vanspeybrouck
  • BE
    207. Loic Vliegen

Direct Energie (PCT)

  • NL
    181. Niki Terpstra
  • FR
    182. Lilian Calmejane
  • FR
    183. Damien Gaudin
  • NL
    184. Pim Ligthart
  • FR
    185. Adrien Petit
  • FR
    186. Alexandre Pichot
  • FR
    187. Anthony Turgis

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • FR
    211. Christophe Laporte
  • BE
    212. Dimitri Claeys
  • FR
    213. Cyril Lemoine
  • FR
    214. Geoffrey Soupe
  • BE
    215. Bert Van Lerberghe
  • BE
    216. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    217. Zico Waeytens

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    231. Piet Allegaert
  • BE
    232. Amaury Capiot
  • BE
    233. Benjamin Declercq
  • BE
    234. Robbe Ghys
  • BE
    235. Christophe Noppe
  • BE
    236. Emiel Planckaert
  • BE
    237. Thimo Willems

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    191. Mathieu van der Poel
  • BE
    192. Dries De Bondt
  • BE
    193. Stijn Devolder
  • BE
    194. Roy Jans
  • BE
    195. Jimmy Janssens
  • DK
    196. Lasse Norman Hansen
  • BE
    197. Otto Vergaerde

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • FR
    221. Bryan Coquard
  • BE
    222. Kris Boeckmans
  • BE
    223. Bert De Backer
  • FR
    224. Adrien Garel
  • FR
    225. Jimmy Turgis
  • FR
    226. Julien Morice
  • BE
    227. Jonas Vangenechten

Israel Cycling Academy (PCT)

  • BE
    241. Tom Van Asbroeck
  • CA
    242. Guillaume Boivin
  • FR
    243. Clément Carisey
  • AU
    244. Zakkari Dempster
  • IL
    245. Roy Goldstein
  • EE
    246. Mihkel Raim
  • IE
    247. Conor Dunne

Rij zelf je klassiekers

In 2019 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!