28

Mar

Dwars Door Vlaanderen

Nog
130
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • West-Vlaanderen
  • Roeselare
  • Waregem
  • Tielt
  • Volvo Dhondt
  • Sporza
  • Coca Cola
  • River Woods
  • Herva
  • Shimano
  • Rodania
  • VAB
  • Doltcini
  • 6d Sports Nutrition

Nieuws

Deelnemende teams

Lotto Soudal (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)
Movistar Team (WT)
Trek - Segafredo (WT)
BMC Racing Team (WT)
Orica - Scott (WT)
Team Sunweb (WT)
FDJ (WT)
AG2R - La mondiale (WT)
Team Lotto NL - Jumbo (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain - Merida (WT)
UAE ABU Dhabi (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Bora - Hansgrohe (WT)
DIRECT ENERGIE (PCT)
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)
WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)
SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)
GAZPROM - RUSVELO (PCT)
ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

Lotto Soudal (WT)

  • Belgium
    1. Jens Debusschere
  • Belgium
    2. Tiesj Benoot
  • Belgium
    3. Jasper De Buyst
  • France
    4. Tony Gallopin
  • Germany
    5. Marcel Sieberg
  • Belgium
    6. Nikolas Maes
  • Belgium
    7. Jurgen Roelandts
  • Belgium
    8. Jelle Wallays
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • Belgium
    11. Philippe Gilbert
  • Belgium
    12. Tim Declercq
  • Belgium
    13. Dries Devenyns
  • Colombia
    14. Fernando Gaviria Rendon
  • Belgium
    15. Iljo Keisse
  • Belgium
    16. Yves Lampaert
  • Czech Republic
    17. Zdenek Stybar
  • Netherlands
    18. Niki Terpstra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)

  • Belgium
    21. Sep Vanmarcke
  • Netherlands
    22. Sebastian Langeveld
  • Ireland
    23. Ryan Mullen
  • Belgium
    24. Tom Van Asbroeck
  • Netherlands
    25. Dylan Van Baarle
  • New Zealand
    26. Tom Scully
  • Netherlands
    27. Wouter Wippert
  • Italy
    28. Alberto Bettiol
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team (WT)

  • Colombia
    31. Carlos Betancur
  • Spain
    32. Jorge Arcas Peña
  • Portugal
    33. Nuno Matos
  • Spain
    34. Hector Carretero Millan
  • Spain
    35. Carlos Cuesta Barbero
  • Colombia
    36. Dayer Uberney Quintana Rojas
  • Spain
    37. Antonio Lopez Pedrero
  • Germany
    38. Jasha Sütterlin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • Italy
    41. Marco Coledan
  • Luxembourg
    42. Laurent Didier
  • United States
    43. Kiel Reijnen
  • Italy
    44. Fabio Fellini
  • Denmark
    45. Mads Pedersen
  • Netherlands
    46. Boy Van Poppel
  • Japan
    47. Fumiyuki Beppu
  • Belgium
    48. Edward Theuns
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BMC Racing Team (WT)

  • Belgium
    51. Loïc Vliegen
  • Luxembourg
    52. Jean-Pierre Drucker
  • Switzerland
    53. Martin Elmiger
  • Netherlands
    54. Floris Gerts
  • Switzerland
    55. Stefan Küng
  • Belgium
    56. Dylan Teuns
  • Spain
    57. Francisco José Ventoso Alberdi
  • Switzerland
    58. Tom Bohli
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Orica - Scott (WT)

  • Belgium
    61. Jens Keukeleire
  • Australia
    62. Mathew Hayman
  • Australia
    63. Caleb Ewan
  • Australia
    64. Luke Durbridge
  • .
  • Denmark
    66. Christopher Juul Jensen
  • Australia
    67. Mitchell Docker
  • Germany
    68. Roger Kluge
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • Australia
    71. Michael Matthews
  • Netherlands
    72. Roy Curvers
  • Belgium
    73. Bert De Backer
  • Netherlands
    74. Ramon Sinkeldam
  • Netherlands
    75. Tom Stamsnijder
  • Netherlands
    76. Mike Teunissen
  • Netherlands
    77. Albert Timmer
  • Belgium
    78. Zico Waeytens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ (WT)

  • France
    81. Arnaud Démare
  • France
    82. Mickael Delage
  • Italy
    83. Jacopo Guarnieri
  • France
    84. Lorrenzo Manzin
  • France
    85. Marc Fournier
  • France
    86. Matthieu Ladagnous
  • France
    87. Olivier Le Gac
  • France
    88. Marc Sarreau
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R - La mondiale (WT)

  • Belgium
    91. Oliver Naesen
  • Lithuania
    92. Gediminas Bagdonas
  • France
    93. Rudy Barbier
  • Germany
    94. Nico Denz
  • France
    95. Julien Duval
  • Norway
    96. Sondre Holst Enger
  • Canada
    97. Hugo Houle
  • France
    98. Nans Peters
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Lotto NL - Jumbo (WT)

  • Netherlands
    101. Lars Boom
  • Netherlands
    102. Twan Castelijns
  • Netherlands
    103. Dylan Groenewegen
  • Norway
    104. Amund Grondahl Jansen
  • Netherlands
    105. Timo Roosen
  • Belgium
    106. Gijs Van Hoecke
  • Germany
    107. Robert Wagner
  • Belgium
    108. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • Denmark
    111. Matti Breschel
  • Belgium
    112. Laurens De Vreese
  • Italy
    113. Oscar Gatto
  • Kazakhstan
    114. Dmitriy Gruzdev
  • Norway
    115. Truls Engen Korsaeth
  • Kazakhstan
    116. Alexey Lutsenko
  • Italy
    117. Riccardo Minali
  • Kazakhstan
    118. Ruslan Tleubayev
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain - Merida (WT)

  • Italy
    121. Niccolo Bonifazio
  • China
    122. chun Kai Feng
  • Slovenia
    123. Borut Bozic
  • Italy
    124. Sonny Colbrelli
  • Spain
    125. Ivan Cortina Garcia
  • Spain
    126. Ion Ander Insausti Irastorza
  • Slovenia
    127. David Per
  • Slovenia
    128. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE ABU Dhabi (WT)

  • Italy
    131. Marco Marcato
  • Italy
    132. Sacha Modolo
  • Slovenia
    133. Marko Kump
  • Norway
    134. Vegard Stake Laengen
  • Italy
    135. Simone Consonni
  • Italy
    136. Andrea Guardini
  • Italy
    137. Oliviero Troia
  • Italy
    138. Frederico Zurlo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • Belgium
    141. Jenthe Biermans
  • Switzerland
    142. Reto Hollenstein
  • Russia
    143. Viacheslav Kuznetsov
  • Germany
    144. Marco Mathis
  • Belgium
    145. Baptiste Planckaert
  • Germany
    146. Nils Politt
  • Denmark
    147. Mads Würtz Schmidt
  • Germany
    148. Rick Zabel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bora - Hansgrohe (WT)

  • Ireland
    151. Sam Bennett
  • Slovakia
    152. Michal Kolar
  • Slovakia
    153. Erik Baska
  • Germany
    154. Christoph Pfingsten
  • Austria
    155. Lukas Postlberger
  • Slovakia
    156. Juraj Sagan
  • Latvia
    157. Aleksejs Saramotins
  • Germany
    158. Rüdiger Selig
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DIRECT ENERGIE (PCT)

  • France
    161. Sylvain Chavanel
  • France
    162. Bryan Coquard
  • France
    163. Romain Cardis
  • Canada
    164. Ryan Anderson
  • Canada
    165. Antoine Duchesne
  • France
    166. Yohann Gene
  • France
    167. Adrien Petit
  • France
    168. Alexandre Pichot
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)

  • Belgium
    171. Kenneth Vanbilsen
  • Belgium
    172. Dimitri Claeys
  • France
    173. Christophe Laporte
  • France
    174. Cyril Lemoine
  • France
    175. Florian Senechal
  • France
    176. Jimmy Turgis
  • Belgium
    177. Michael Van Staeyen
  • France
    178. Loic Chetout
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)

  • Belgium
    181. Guillaume Van Keirsbulck
  • Belgium
    182. Frederik Backaert
  • Belgium
    183. Jerome Baugnies
  • Netherlands
    184. Wesley Kreder
  • France
    185. Yoann Offredo
  • Italy
    186. Simone Antonini
  • Belgium
    187. Kevin Van Melsen
  • Belgium
    188. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)

  • Belgium
    191. Bert Van Lerberghe
  • Belgium
    192. Kevin Deltombe
  • Belgium
    193. Maxime Farazijn
  • Belgium
    194. Edward Planckaert
  • Belgium
    195. Jonas Rickaert
  • Belgium
    196. Kenneth Van Rooy
  • Belgium
    197. Stijn Steels
  • Belgium
    198. Preben Van Hecke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • Netherlands
    201. Pim Lightart
  • Netherlands
    202. Jesper Asselman
  • Netherlands
    203. Raymond Kreder
  • Netherlands
    204. Jens Mouris
  • Netherlands
    205. Taco Van Der Hoorn
  • Netherlands
    206. Sjoerd Van Ginneken
  • Netherlands
    207. Brian Van Goethem
  • Netherlands
    208. Coen Vermeltfoort
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)

  • Belgium
    211. Stijn Devolder
  • Belgium
    212. Dries De Bondt
  • Belgium
    213. Timothy Dupont
  • Belgium
    214. Michael Goolaerts
  • Lithuania
    215. Aidis Kruopis
  • Belgium
    216. Sander Cordeel
  • Belgium
    217. Elias Van Breussegem
  • Netherlands
    218. Huub Duijn
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GAZPROM - RUSVELO (PCT)

  • Russia
    221. Roman Maikin
  • Russia
    222. Pavel Brutt
  • Russia
    223. Alexander Porsev
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)

  • Australia
    231. Zakkaria Dempster
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

  • Belgium
    241. Roy Jans
  • Belgium
    242. Ludwig De Winter
  • Belgium
    243. Kevyn Ista
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2017

  • Belgium
    1. Yves Lampaert
  • Belgium
    2. Philippe Gilbert
  • Kazakhstan
    3. Alexey Lutsenko
  • Australia
    4. Luke Durbridge
  • Netherlands
    5. Dylan Groenewegen
  • Belgium
    6. Oliver Naesen
  • Belgium
    7. Tiesj Benoot
  • Netherlands
    8. Dylan van Baarle
  • Australia
    9. Mitch Docker

Recordhouders

  • Netherlands
    Niki Terpstra
  • Belgium
    Niko Eeckhout
  • Netherlands
    Tristan Hoffman
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2017 bieden Proximus en Flanders Classics u voor het vierde jaar op rij de ideale omkadering voor een heerlijke fietservaring. Tussen februari en oktober hebben we liefst 15 cyclo’s voor u in petto langs de mooiste plekjes van het land. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!