Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 8ste Dwars Door Vlaanderen voor Elite Vrouwen straat per straat meevolgen en weet u exact waar de rensters passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de rensters aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de rensters op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten Dwars Door Vlaanderen voor Elite Vrouwen op woensdag 3 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de rensters zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de rensters langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Waregem.

Download het uurrooster

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo weet u perfect in welke volgorde de hellingen aan bod komen, krijgt u meer informatie over de helling/kasseistrook of POI in kwestie en krijgt u een idee hoe laat de rensters ongeveer op een bepaald punt passeren.

Bekijk parcours detail

Wedstrijdreglement

De deelnemende ploegen vinden hieronder het wedstrijdreglement terug. Alle info omtrent deelneming, permanentie, veiligheid… werd in een handige pdf gegoten, die hieronder kan gedownload worden.

Download wedstrijdreglement

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincie West- en Oost-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug.

Download overzichtskaart

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor Dwars door Vlaanderen 2019 met daarin alle nodige technische gegevens en nodige informatie.

Download technische gids

Deelnemende teams 2018

BIGLA (Women UCI)
Boels Dolmans Cycling Team (Women UCI)
Experza - Footlogix (Women UCI)
Mitchelton Scott (Women UCI)
Team Sunweb (Women UCI)
Alé Cipollini (Women UCI)
Canyon SRAM Racing (Women UCI)
Movistar Team Women
Astana Womens Team (Women UCI)
Lotto Soudal Ladies (Women UCI)
Hitec Products - Birk Sport (Women UCI)
Top Girls Fassa Bortolo (Women UCI)
BCM Nowatex Ziemia Darlowska (Women Club)
Wiggle High5 (Women UCI)
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)
Team Virtu Cycling Women (Women UCI)
Valcar Cylance Cycling (Women UCI)
Cylance Pro Cycling (Women UCI)
WNT - Rotor Pro Cycling (Women UCI)
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
Health Mate - Ladies Team (Women UCI)
Parkhotel Valkenburg (Women UCI)
BTC City Ljubljana (Women UCI)
Bizkaia-Durango (Women UCI)
Jos Feron Lady Force (Women Club)
Isorex Cycling Team (Women Club)
Autoglas Wetteren (Women Club)
Sprinters Malderen (Women Club)
Keukens Redant Cycling Team (Women Club)
Equano Cycling Team

BIGLA (Women UCI)

  • Finland
    1. Lotta Lepistö
  • South Africa
    2. Ashleigh Moolman-Pasio
  • Denmark
    3. Cecilie Uttrup Ludwig
  • Denmark
    4. Emma Cecilie Jörgensen
  • Belgium
    5. Ann-Sophie Duyck
  • Denmark
    6. Marie Vilmann
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Boels Dolmans Cycling Team (Women UCI)

  • Denmark
    11. Amalie Dideriksen
  • Netherlands
    12. Jip van den Bos
  • 13.
  • United States
    14. Skylar Schneider
  • Netherlands
    15. Amy Pieters
  • Poland
    16. Anna Plichta
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Experza - Footlogix (Women UCI)

  • Netherlands
    21. Thalita de Jong
  • Belgium
    22. Natalie Bex
  • Poland
    23. Agnieszka Skalniak
  • Sweden
    24. Sara Mustonen
  • Italy
    25. Susanna Zorzi
  • Australia
    26. Sara Rijkes
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton Scott (Women UCI)

  • NL
    11. Annemiek van Vleuten
  • AU
    12. Gracie Elvin
  • AU
    13. Lucy Kennedy
  • AU
    14. Sarah Roy
  • NL
    15. Moniek Tenniglo
  • AU
    16. Jessica Allen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (Women UCI)

  • NL
    21. Lucinda Brand
  • NO
    22. Susanne Andersen
  • GB
    23. Pfeiffer Georgi
  • FR
    24. Juliette Labous
  • DE
    25. Liane Lippert
  • DK
    26. Pernille Mathiesen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Alé Cipollini (Women UCI)

  • RS
    121. Jelena Eric
  • AU
    122. Chloe Hosking
  • CO
    123. Diana Penuela
  • NL
    124. Karlijn Swinkels
  • IT
    125. Anna Trevisi
  • NL
    126. Marjolein van 't Geloof
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Canyon SRAM Racing (Women UCI)

  • BY
    31. Alena Amialiusik
  • IT
    32. Elena Cecchini
  • AU
    33. Tiffany Cromwell
  • DE
    34. Tanja Erath
  • DE
    35. Lisa Klein
  • PL
    36. Katarzyna Niewiadoma
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Movistar Team Women

  • FR
    41. Roxane Fournier
  • ES
    42. Alicia Gonzalez Blanco
  • ES
    43. Sheyla Gutierrez Ruiz
  • PL
    44. Malgorzata Jasinska
  • ES
    45. Gloria Rodriguez Sanchez
  • ES
    46. Alba Teruel Ribes
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Womens Team (Women UCI)

  • IT
    81. Elena Pirrone
  • CU
    82. Jeydy Pradera Bernal
  • KZ
    83. Natalya SAIFUTDINOVA
  • MX
    84. Lizbeth Yareli Salazar Vazquez
  • UA
    85. Olga Shekel
  • CU
    86. Arlenis SIERRA
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal Ladies (Women UCI)

  • BE
    131. Lotte Kopecky
  • BE
    132. Alana Castrique
  • LU
    133. Chantal Hoffmann
  • NL
    134. Danique Braam
  • NL
    135. Puck Moonen
  • VN
    136. Thị Thật Nguyễn
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hitec Products - Birk Sport (Women UCI)

  • GB
    191. Lucy Garner
  • NO
    192. Ingvild GÅSKJENN
  • NO
    193. Vita Heine
  • NO
    194. Julie SOLVANG
  • IT
    195. Marta TAGLIAFERRO
  • NL
    196. Lonneke Uneken
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Top Girls Fassa Bortolo (Women UCI)

  • Italy
    111. Vania Canvelli
  • Italy
    112. Sara Mariotto
  • Italy
    113. Chiara Perini
  • Italy
    114. Francesca Pisciali
  • Italy
    115. Nadia Quagliotto
  • Italy
    116. Beatrice Rossato
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BCM Nowatex Ziemia Darlowska (Women Club)

  • Poland
    121. Daria Pikulik
  • Poland
    122. Wiktoria Pikulik
  • Poland
    123. Aleksandra Kowalska
  • Poland
    124. Marta Jaskulska
  • Poland
    125. Wiktoria Kierat
  • Poland
    126. Agata Sredzinska
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wiggle High5 (Women UCI)

  • Germany
    131. Lisa Brennauer
  • Sweden
    132. Emilia Fahlin
  • Denmark
    133. Julie Leth
  • Japan
    134. Eri Yonamine
  • 135.
  • United Kingdom
    136. Grace Garner
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)

  • FR
    71. Coralie Demay
  • FR
    72. Eugénie Duval
  • FR
    73. Maelle Grossetete
  • FR
    74. Marie Le Net
  • FR
    75. Evita Muzic
  • FR
    76. Jade Wiel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Virtu Cycling Women (Women UCI)

  • IT
    51. Sofia BERTIZZOLO
  • IT
    52. Barbara Guarischi
  • NL
    53. Anouska Koster
  • NO
    54. Emile Moberg
  • PL
    55. KATARZYNA PAWŁOWSKA
  • DK
    56. Trine Schmidt
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Valcar Cylance Cycling (Women UCI)

  • IT
    61. Elisa Balsamo
  • IT
    62. Marta Cavalli
  • IT
    63. Maria Giulia Confalonieri
  • IT
    64. Vittoria Guazzini
  • IT
    65. Silvia Persico
  • IT
    66. Ilaria Sanguineti
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cylance Pro Cycling (Women UCI)

  • Spain
    171. Sheyla Gutierrez
  • Italy
    172. Marta Tagliaferro
  • 173.
  • Italy
    174. Giorgia Bronzini
  • Serbia
    175. Jelena Erić
  • United States
    176. Holly Breck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WNT - Rotor Pro Cycling (Women UCI)

  • Luxembourg
    181. Elise Maes
  • United Kingdom
    182. Natalie Grinczer
  • Austria
    183. Anna Badegruber
  • Germany
    184. Lea Lin Teutenberg
  • Netherlands
    185. Aafke Soet
  • Canada
    186. Gabrielle Pilote-Fortin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • PT
    141. Daniela Da Conceição Alexandre Reis
  • NL
    142. Kim de Baat
  • BE
    143. Mieke DOCX
  • FR
    144. Pascale JEULAND
  • NL
    145. Bryony van Velzen
  • BE
    146. Anisha Vekemans
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Health Mate - Ladies Team (Women UCI)

  • Austria
    201. Kathrin Schweinberger
  • Austria
    202. Christina Schweinberger
  • France
    203. Chloe Turblin
  • Austria
    204. Christina Perchtold
  • Netherlands
    205. Marieke van Witzenburg
  • Brazil
    206. Flavia Oliveira
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Parkhotel Valkenburg (Women UCI)

  • Netherlands
    211. Nancy van der Burg
  • Ukraine
    212. Ganna Solovei
  • Netherlands
    213. Lorena Wiebes
  • Netherlands
    214. Anne De Ruiter
  • Netherlands
    215. Meike Uiterwijk Winkel
  • Netherlands
    216. Marit Raaijmakers
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BTC City Ljubljana (Women UCI)

  • NL
    101. Maaike Boogaard
  • SI
    102. Eugenia BUJAK
  • RU
    103. Anastasiia Chursina
  • SE
    104. Hanna NILSSON
  • SI
    105. Urša PINTAR
  • IT
    106. Rossella RATTO
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bizkaia-Durango (Women UCI)

  • Spain
    231. Liem Lekuona Etxebeste
  • Spain
    232. Sandra Anlonso
  • Spain
    233. Lucia Gonzalez
  • 234.
  • United Kingdom
    235. Henrietta Colborne
  • Spain
    236. Ane Itiarte
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jos Feron Lady Force (Women Club)

  • Belgium
    241. Kaat Hannes
  • Belgium
    242. Nathalie Verschelden
  • Sweden
    243. Alexandra Nessmar
  • Netherlands
    244. Kirsten Peetoom
  • Belgium
    245. Senna Feron
  • Norway
    246. Caroline Thorvik Olson
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isorex Cycling Team (Women Club)

  • Estonia
    251. Kelly Kalm
  • Finland
    252. Antonia Grondahl
  • Australia
    253. Kerry Jonker
  • United Kingdom
    254. Keira MC Vitty
  • Norway
    255. Andrea Terjesen
  • Netherlands
    256. Quinty van de Guchte
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Autoglas Wetteren (Women Club)

  • France
    261. Margot Dutour
  • Belgium
    262. Lara Defour
  • Germany
    263. Kim Kohlmeyer
  • Belgium
    264. Fien Delbaere
  • Belgium
    265. Carolien Haers
  • Norway
    266. Stine Borgli
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sprinters Malderen (Women Club)

  • Belgium
    271. Lynn Marien
  • Belgium
    272. Gilke Croket
  • Poland
    273. Karolina Perekitko
  • Belgium
    274. Marjon Claus
  • Norway
    275. Emmy Anderson
  • Norway
    276. Mie Ottestad
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Keukens Redant Cycling Team (Women Club)

  • Belgium
    281. Evelien Debboudt
  • Norway
    282. Malin Eriksen
  • Norway
    283. Vibeke Dybwald
  • Norway
    284. Birgitte Ravndal
  • Belgium
    285. Lone Meertens
  • Belgium
    286. Brenda Goessens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Equano Cycling Team

  • Norway
    291. Martine Fon
  • Belgium
    292. Naika Deneef
  • Belgium
    293. Sarah Ten Hartog
  • Netherlands
    294. yva Geluk
  • Belgium
    295. Terry Fremineur
  • Italy
    296. Gaia Tortolina
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst