Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 74e Dwars Door Vlaanderen straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download de Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten Dwars Door Vlaanderen op woensdag 3 april passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Waregem.

Download het uurrooster

Parcours detail

Op onze interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo weet u perfect in welke volgorde de hellingen aan bod komen, krijgt u meer informatie over de helling, kasseistrook of POI in kwestie en krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer op een bepaald punt passeren.

Bekijk parcours detail

Technische inlichtingen

Via de button kunt u alle technische inlichtingen downloaden voor de 74e Dwars Door Vlaanderen op woensdag 3 april.

Download de technische inlichtingen

Wedstrijdreglement

De deelnemende ploegen vinden hieronder het wedstrijdreglement terug. Alle info omtrent deelneming, permanentie, veiligheid… werd in een handige pdf gegoten, die hieronder kan gedownload worden.

Download het wedstrijdreglement

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincie West- en Oost-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug van deze 74e Dwars door Vlaanderen.

Download overzichtskaart

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor Dwars door Vlaanderen 2019 met daarin alle nodige technische gegevens en nodige informatie.

Download technische gids

Deelnemende teams 2019

AG2R La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
CCC TEAM (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
EF Education First (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Lotto Soudal (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Movistar Team (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Sky (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Team Sunweb (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)
Direct Energie (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)

AG2R La Mondiale (WT)

  • BE
    41. Oliver Naesen
  • LT
    42. Gediminas Bagdonas
  • DE
    43. Nico Denz
  • CH
    44. Silvan Dillier
  • FR
    45. Julien Duval
  • FR
    46. Dorian Godon
  • BE
    47. Stijn Vandenbergh

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    121. Laurens De Vreese
  • IT
    122. Davide Ballerini
  • KZ
    123. Zhandos Bizhigitov
  • CO
    124. Hernando Bohorquez Sanchez
  • KZ
    125. Yevgeniy Gidich
  • KZ
    126. Dmitriy Gruzdev
  • CA
    127. Hugo Houle

Bahrain-Merida (WT)

  • IT
    71. Sonny Colbrelli
  • ES
    72. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    73. Heinrich Haussler
  • SI
    74. Kristjan Koren
  • SI
    75. Matej Mohoric
  • SI
    76. Luka Pibernik
  • SI
    77. Jan Tratnik

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    131. Pascal Ackermann
  • LU
    132. Jean-Pierre Drucker
  • DE
    133. Christoph Pfingsten
  • AT
    134. Lukas Postlberger
  • SK
    135. Juraj Sagan
  • DE
    136. Andreas Schillinger
  • DE
    137. Michael Schwarzmann

CCC TEAM (WT)

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • BE
    1. Yves Lampaert
  • BE
    2. Philippe Gilbert
  • DK
    3. Kasper Asgreen
  • BE
    4. Tim Declercq
  • CO
    5. Alvaro Jose Hodeg Chagui
  • LU
    6. Bob Jungels
  • BE
    7. Iljo Keisse

EF Education First (WT)

  • BE
    51. Sep Vanmarcke
  • IT
    52. Alberto Bettiol
  • DK
    53. Matti Breschel
  • AU
    54. Mitchell Docker
  • NL
    55. Sebastian Langeveld
  • NZ
    56. Thomas Scully
  • NL
    57. Julius van den Berg

Groupama - FDJ (WT)

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    31. Tiesj Benoot
  • GB
    32. Adam Blythe
  • BE
    33. Stan Dewulf
  • BE
    34. Jens Keukeleire
  • BE
    35. Nikolas Maes
  • BE
    36. Lawrence Naesen
  • NL
    37. Brian van Goethem

Mitchelton - Scott (WT)

  • AU
    151. Luke Durbridge
  • IT
    152. Edoardo Affini
  • NZ
    153. Jack Bauer
  • AU
    154. Alexander Edmondson
  • AU
    155. Michael Hepburn
  • DK
    156. Christopher Juul Jensen
  • AU
    157. Callum Scotson

Movistar Team (WT)

  • ES
    11. Alejandro Valverde
  • IT
    12. Daniele Bennati
  • ES
    13. Imanol Erviti Ollo
  • ES
    14. Luis Guillermo Mas Bonet
  • PT
    15. Nelson Oliveira
  • BE
    16. Jurgen Roelandts
  • DE
    17. Jasha Sütterlin

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    81. Edvald Boasson Hagen
  • NO
    82. Rasmus Fossum Tiller
  • DK
    83. Lars Bak Ytting
  • AT
    84. Bernhard Eisel
  • ZA
    85. Reinardt Janse Van Rensburg
  • IT
    86. Giacomo Nizzolo
  • BE
    87. Julien Vermote

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    101. Jens Debusschere
  • BE
    102. Jenthe Biermans
  • AT
    103. Marco Haller
  • CH
    104. Reto Hollenstein
  • RU
    105. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    106. Nils Politt
  • DK
    107. Mads Schmidt Würtz

Team Jumbo - Visma (WT)

Team Sky (WT)

  • GB
    161. Luke Rowe
  • IT
    162. Leonardo Basso
  • GB
    163. Owain Doull
  • NO
    164. Kristoffer Halvorsen
  • GB
    165. Christopher Lawless
  • GB
    166. Ian Stannard
  • GB
    167. Ben Swift

Trek - Segafredo (WT)

  • BE
    61. Jasper Stuyven
  • NL
    62. Koen De Kort
  • NZ
    63. Alex Frame
  • LU
    64. Alex Kirsch
  • IE
    65. Ryan Mullen
  • DK
    66. Mads Pedersen
  • BE
    67. Edward Theuns

Team Sunweb (WT)

  • DK
    171. Søren Kragh Andersen
  • NL
    172. Cees Bol
  • NL
    173. Roy Curvers
  • DE
    174. Max Kanter
  • DK
    175. Asbjorn Kragh Andersen
  • DK
    176. Casper Pedersen
  • DE
    177. Maximilian Richard Walscheid

UAE Team Emirates (WT)

  • NO
    91. Alexander Kristoff
  • CO
    92. Fernando Gaviria Rendon
  • NO
    93. Sven Erik Bystrøm
  • NO
    94. Vegard Stake Laengen
  • IT
    95. Marco Marcato
  • BE
    96. Jasper Philipsen
  • IT
    97. Oliviero Troia

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    201. Frederik Backaert
  • BE
    202. Jerome Baugnies
  • BE
    203. Aimé De Gendt
  • BE
    204. Timothy Dupont
  • IT
    205. Andrea Pasqualon
  • BE
    206. Pieter Vanspeybrouck
  • BE
    207. Loic Vliegen

Direct Energie (PCT)

  • NL
    181. Niki Terpstra
  • FR
    182. Lilian Calmejane
  • FR
    183. Damien Gaudin
  • NL
    184. Pim Ligthart
  • FR
    185. Adrien Petit
  • FR
    186. Alexandre Pichot
  • FR
    187. Anthony Turgis

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • FR
    211. Christophe Laporte
  • BE
    212. Dimitri Claeys
  • FR
    213. Cyril Lemoine
  • FR
    214. Geoffrey Soupe
  • BE
    215. Bert Van Lerberghe
  • BE
    216. Kenneth Vanbilsen
  • BE
    217. Zico Waeytens

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    231. Piet Allegaert
  • BE
    232. Amaury Capiot
  • BE
    233. Benjamin Declercq
  • BE
    234. Robbe Ghys
  • BE
    235. Christophe Noppe
  • BE
    236. Emiel Planckaert
  • BE
    237. Thimo Willems

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    191. Mathieu van der Poel
  • BE
    192. Dries De Bondt
  • BE
    193. Stijn Devolder
  • BE
    194. Roy Jans
  • BE
    195. Jimmy Janssens
  • DK
    196. Lasse Norman Hansen
  • BE
    197. Otto Vergaerde

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • FR
    221. Bryan Coquard
  • BE
    222. Kris Boeckmans
  • BE
    223. Bert De Backer
  • FR
    224. Adrien Garel
  • FR
    225. Jimmy Turgis
  • FR
    226. Julien Morice
  • BE
    227. Jonas Vangenechten

Israel Cycling Academy (PCT)

  • BE
    241. Tom Van Asbroeck
  • CA
    242. Guillaume Boivin
  • FR
    243. Clément Carisey
  • AU
    244. Zakkari Dempster
  • IL
    245. Roy Goldstein
  • EE
    246. Mihkel Raim
  • IE
    247. Conor Dunne